kooperativa 22

Naprej opravimo s stereotipi: Zadruga, že res, a brez traktorjev. Zagonsko podjetje, tudi res, a sleherni član ima bogate izkušnje in dolgoletne naročnike. Arhitektura, grafično in industrijsko oblikovanje, programiranje, postavitev spletne strani, fotografija, snemanje in montaža filmov, prevajanje in lektoriranje, projektni management in urejanje razpisne dokumentacije.

Vse na enem mestu, v slogi je moč, več glav več ve in številne druge floskule so v našem kontekstu še kako ustrezne, a še zdaleč ne odražajo inovativnega pristopa uspešnih mladih posameznikov, ki s skupnimi močmi ustvarjamo presežek.

In zakaj 22? Povezali smo se v Kovačnici idej v Kranju – na Župančičevi ulici 22.

ekipa 22

Srđan Nađ
arhitektura
srdan@20plus2.com
Lučka Lučovnik
prevajanje in lektoriranje
lucka@20plus2.com
Maja Jenko
arhitektura
maja@20plus2.com
Nina Malovrh
oblikovanje
nina@20plus2.com
Polona Zaletel
oblikovanje
polonaz@20plus2.com
Tine Pintar
razvoj spletnih in mobilnih aplikacij
tine@20plus2.com
Polona Bartol
fotografija
polonab@20plus2.com
Domen Dolenc
videoprodukcija
domen@20plus2.com
Rok Šimenc
poslovno svetovanje
rok@20plus2.com
Tanja Gerkman
oblikovanje
tanja@20plus2.com

pridi na kavo!

Pridi nam predstavit svoje želje in vizijo.
Prej pa pokliči, da pristavimo za kavo.

Najdeš nas:
Kovačnica
Župančičeva 22
4000 Kranj

+386 (0)70 185 992
22@20plus2.com

ali pa nas kar vprašaj